© 2022 Sepio Spółka z ograniczonąodpowiedzialnością Sp.k

Sepio

Spółka z ograniczoną

odpowiedzialnością Sp.k

Włoszczowice 222,28-404 Kije/Poland ,

Tel. +48 41 344 99 39, NIP 657-280-78-99

Social Media

Sepio - Twoje wnętrze

Instrukcja montażu z opakowania suszarki sufitowej to za mało? Jeśli tak, to zapraszamy do obejrzenia filmiku z bardziej szczegółowym instruktarzem. 

 

Przed przystąpieniem do pracy, pamiętaj o przygotowaniu odpowiednich narzędzi oraz swoim bezpieczeństwie. Montaż suszarki powinna przeprowadzić osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia do użytkowania wszelkich narzędzi, elektronarzędzi oraz drabin.

 

Potrzebne narzędzia:

- śrubokręt;

- wiertarka;

- ołówek;

- metrówka;

- kawałek cienkiego drutu o średnicy około 1 mm, długości około 80 mm. Zwykły spinacz do papieru będzie idealny! Należy wygiąć go jak na filmiku (wyprostować, następnie zgiąć w połowie).

 

Naszą suszarkę sufitową można zamontować zarówno na prawą, jak i na lewą stronę. W celu zamontowania suszarki na przeciwnej ścianie, niż jest pokazane na filmiku, wystarczy przeciągnąć sznurki przy prętach przez listwy sufitowe od drugiej strony, adekwatnie zaczynając od dłuższego sznurka.

 

Nasze suszarki posiadają fabrycznie pocięte i przewleczone przez pręty sznurki.

Dodatkowo dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, nasze suszarki sufitowe można z powodzeniem montować na balkonie, tarasie lub wiacie ogrodowej bez obawy o narażenie produktu na działanie warunków atmosferycznych.

Jak zamontować suszarkę sufitową?

01 czerwca 2022
  1. pl
  2. en