Węgerski

Słoweński

Rumuński

Bułgarski

Angielski

Polski

sepio-suszarki-sufitowe-produkcja-suszarki-na-pranie-deski-do-prasowania-dozowniki-akcesoria-do-domu-lazienki
  1. pl
  2. en
  3. bg
  4. ro
  5. sl
  6. hu

Dostępne części:

5. Listwa górna

4. Listwa drewniana boczna

3. Pręt fi 13 x 660 mm

2. Pręt fi 13 x 626 mm

1. Pręt fi 13 x 694 mm

Kontakt

Sklep

Aby zapewnić trwałość naszych produktów oraz w trosce o środowisko, staramy się zapewnić dostęp do elementów zamiennych do jak największej ilości naszych produktów.

W celu nabycia dodatkowych części odwiedź nasz sklep lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

suszarki-sufitowe-suszarki-na-pranie-akcesoria-do-domu-lazienki-deski-do-prasowania-dozowniki-kubki-mydelniczki-dywaniki-lazienkowe
suszarki-sufitowe-suszarki-na-pranie-akcesoria-do-domu-lazienki-deski-do-prasowania-dozowniki-kubki-mydelniczki-dywaniki-lazienkowe

CZĘSCI ZAMIENNE

POZOSTANIE NA ZAWSZE

W produkcję Suszarki Aurora wkładamy bardzo dużo uwagi i staramy się, aby jej jakość była niezawodna. Udzielamy na nią również 2 letniej gwarancji na wady producenta. Jeśli jednak Twojej suszarce zdarzył by się defekt spowodowany uszkodzeniami mechanicznymi lub jakimikolwiek innymi, każdy jej element możesz dokupić i samodzielnie wymienić na nowy.

LEPSZE SUSZENIE

Zastosowaliśmy w Suszarce Aurora pręty robocze o średnicy 14 mm. Powodują one że wyprana odzież schnie nawet 30% szybciej i nie pozostawiają śladów po suszeniu na ubraniach. Ponad to pręty są powleczone specjalną powłoką z tworzywa, które jest neutralne dla Twojego prania, a zarazem bardzo trwałe i odporne na działanie słońca.

PRZYJAZNA 

DLA ŚRODOWISKA

Podczas produkcji suszarki  na pranie Aurora nie używamy lakierów i farb, których nie da się ponownie odzyskać. Główne materiały użyte do produkcji to drewno i stal.

Drewno - pochodzi tylko z legalnych źródeł charakteryzujących się dbaniem o środowisko i zrównoważoną gospodarką leśną. Posiada Certyfikat FSC, który to gwarantuje.

Stal i Niewielka ilość tworzywa sztucznego- podlega w 100% recyklingowi i ponownemu wykorzystaniu.

DREWNO ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Podczas projektowania suszarki Aurora zdecydowaliśmy się na zastosowanie elementów drewnianych. Jest to naszym zdaniem jeden z najbardziej ekologicznych i wdzięcznych surowców. Niestety drewno nie znosi dobrze wilgoci.  Nam udało się wykorzystać technologię, która bez użycia jakichkolwiek substancji chemicznych konserwuje drewno. Nie musisz się obawiać wilgoci, niskich lub wysokich temperatur. Suszarka Aurora jest na nie odporna, a przy tym bezpieczna i neutralna dla Twoich ubrań i bielizny.

suszarka na pranie z drewna

Aurora

PRZYJAZNA 

DLA ŚRODOWISKA

W 100% NADAJE SIĘ 

DO RECYKLINGU

ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

DREWNO - POCHODZENIE 

I CHARAKTERYSTYKA

Nasze drewno pochodzi tylko z legalnych źródeł, charakteryzujących się dbaniem o środowisko i zrównoważoną gospodarką leśną. Posiada Certyfikat FSC®, który to gwarantuje.

Suszarka Aurora oraz drewno jesionowe, z którego została wykonana są w 100% odporne na wilgoś i warunki atmosferyczne. Udało nam się to osiągnąć dzięki zastosowaniu specjalnej technologii bez użycia jakichkolwiek substancji chemicznych konserwujących drewno. Dzięki temu, suszarka na pranie jest przyjazna dla środowiska oraz zdrowia człowieka.

Z powodzeniem możesz pozostawić nasz produkt na zewnątrz i nie martwić się o deszcz czy śnieg. 

Social Media

Sepio 222 Spółka z ogrniczoną odpowiedzialnością

Włoszczowice, ul. Leśna 1, 28-404 Kije/Poland ,

Tel. +48 41 344 99 39, NIP 657-280-78-99

 

© 2022 Sepio 222 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością