© 2022 Sepio Spółka z ograniczonąodpowiedzialnością Sp.k

Sepio

Spółka z ograniczoną

odpowiedzialnością Sp.k

Włoszczowice 222,28-404 Kije/Poland ,

Tel. +48 41 344 99 39, NIP 657-280-78-99

Social Media

Sepio - Twoje wnętrze

Nastały czasy, w których ważnym elementem naszego życie, stało się dbanie o środowisko i naszą wspólną planetę.

Jako firma, dokładamy wszelkich starań by coraz więcej naszych produktów powstawało z użyciem ekologicznych środków i technologii oraz służyło naszym klientom przez długie lata.

 

Suszarka na pranie Model 205 marki Sepio

to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy szukają produktu pewnego. Każdy szczegół konstrukcyjny został dokładnie przeanalizowany i dopracowany, żeby zapewnić najwyższą jakość i wytrzymałość konstrukcyjną.

 

Bardzo grube pręty, stabilna i wytrzymała.

Suszarka na pranie model 205 posiada bardzo grube pręty powierzchni suszenia. Aż 19 mm! Dzięki temu wytrzymuje dużo większe obciążenie niż standardowe suszarki. Pręty nie wyginają się pod wpływem dużej ilości prania. Dodatkowo, specjalnie wyprofilowane nóżki zapewniają stabilność całej konstrukcji.

 

Recykling.

Już na etapie produkcji najmniejszych elementów zadbaliśmy o możliwość recyklingu suszarki. W odróżnieniu od standardowych suszarek na pranie, w naszej, pręty są powlekane, a nie malowane proszkowo. Proces ten wzmacnia konstrukcję, uodparnia ją na zarysowania oraz ułatwia proces oddzielenia poszczególnych części przy ewentualnej utylizacji i pozwala na dalszy recykling.

 

Części zamienne.

Aby zapewnić trwałość suszarki model 205 i wydłużyć jej żywotność, postanowiliśmy ułatwić klientom dostęp do części zamiennych. Specjalnie opracowany system składania pozwala na prostą i samodzielną wymianę elementów.

W celu nabycia części zamiennych zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu!

 

Suszarka na pranie, która przetrwa całe życie.

30 maja 2022
suszarki-na-pranie-suszarki-sufitowe-deski-do-prasowania-akcesoria-lazienkowe-dywaniki-dozowniki
  1. pl
  2. en